Jdi na obsah Jdi na menu
 

Tis

Tis - Sk HC

2-1 ( 2-0)


sestava :

Soukup - Havel, Šetek, Kůta, Vondráček - Cimler, Serbus, Mezera, Suchý - Zelenka, Růžek

Střídající hráči: Koten (45 min), Staněk (65 min)


Naše mužstvo cestovalo do Tisu bez dvou hráčů základní sestavy. Chyběli Pavel Rysl (pyká 5 zápasů za červenou kartu z podzimu) a Michal Martínek (zranění).
Utkání rozhodly dvě povedené akce domácích v úvodních 25 minutách. První gól padl po chybě uprostřed hřiště. Následovala učebnicová přihrávka mezi naše stopery a přesné zakončení kolem Míry Soukupa.
Druhou branku přidali domácí po hezké kombinaci, kdy středoví hráči nestíhali reagovat na velmi hezké narážečky. Byl z toho opět samostatný nájezd na Míru zakončený úspěšnou střelou k tyči.
Hráčům SK se rovněž podařilo vstřelit branku, bohužel asistent odmával ofsajd. Autorem gólu byl Vítek Zelenka, který byl spolu Borkem Růžkem velmi aktivní a pro domácí obranu velmi nebezpečný.
Do druhé poločasu jsme vstoupili v pozměněné sestavě. Vyměnili jsme stoperskou dvojici a střed zálohy.
Od samého začátku druhé půle jsme měli jasnou převahu. Domácí pouze odkopávali míče, se kterými si naše obrana snadno poradila. Tlak jsme korunovali kontaktním gólem. Netradičně hlavou se trefil Jakub Havel po nadýchaném centru Pavla Staňka. Velkou příležitost vyrovnat měla nová akvizince našeho týmu Borek Růžek. Tento vytáhlý útočník postupoval sám na brankáře, bohužel si předkopl míč, který hravě a bez problému chytil domácí brankář. Další ohromnou šanci promarnil Vítek Zelenka. Jeho dělovka skončila pouze na břevně domácí svatyně.
Ještě jednu příležitost si Vítek schoval pro skupinku asi 15 cerekvických fanoušků, kteří bouřlivě fandili a radili při postranní čáře.
V 9O. minutě se Vítek vydal z levé strany sám na brankáře. Podařilo se mu udělat kličku, bohužel již nedokázal trefit odkrytou branku. Míč prolétl 1 metr od prázdné branky.


Nejlepší z našich : Soukup, Zelenka, Kůta

Děkujeme všem fanouškům, kteří s námi cestovali na horkou půdu do Tisu.(JM)