Jdi na obsah Jdi na menu
 

Žáci - Třešť

Starší žáci

 

SK Horní Cerekev – Slavoj Třešť  5:2 (3:0)

Branky: Chadim 3, Duba 2

ŽK 2:0, rozhodčí J.Kůrka, 30 diváků

SK HC: Braun – M.Matějka, T.Matějka, Filsoch, Makovička – Juhász, Chadim, Duba, Novák – A.Šimák, Zelenka, střídal: Sadílek

Dlouho očekávaný souboj s nejbližším protivníkem v tabulce se odehrál za chladného, ale slunečného počasí. Od začátku jsme si vynutili výraznou převahu, kterou korunoval brzkou brankou z trestňáku J.Chadim. Po gólech Duby a znovu Chadima se zdálo být vše jasné, když ještě řada šancí zůstala nevyužita.

Ve druhé půli se ale obraz hry rapidně změnil, bohužel díky neférovému přístupu soupeře. O přestávce přivezl z Třešti 3 urostlé hráče (snad starší žáci?), kteří tam odehráli zápas za mladší dorost. Na tom by nebylo nic divného, kdyby zápas dorostu nezačínal v 10.45 a náš zápas v 11.45. Registrační průkazy tedy nebyly při zahájení zápasu v H.Cerekvi.  Naše výtky nebyly nic platné, rozhodčí tvrdil, že je vše v pořádku… Třeba se tím bude chtít někdo na KFS zabývat a jednoduchým způsobem porovná oba Zápisy o utkání.

Zpět k zápasu. Brzy po přestávce jsme po nešťastném vlastním gólu inkasovali. Vzápětí ale M.Duba zápas zřejmě definitivně zlomil, když se prosadil z brejku. Kluci dřeli a čerpali ze svých netušených rezerv. Hosté si vynutili tlak a jedna z „posil“ snížila na 4:2. Znovu však přišla naše skvělá a hlavně rychlá odpověď v podobě páté branky z kopačky J.Chadima. Závěrečné křeče hráčů byly obrazem toho, kolik úsilí a bojovnosti na hřišti nechali. Odměnou jsou jim zasloužené 3 body!

 

Mladší žáci

SK Horní Cerekev – Slavoj Třešť  0:2 (0:0)

SK HC: Bečica – Filsoch, Petrák, Kasal, Jirák, Nikodým, Šetek, Sadílek

Kvůli mnoha absencím nastoupila k úvodnímu zápasu jara osmička statečných. Hosté měli prakticky po celé utkání územní převahu, ale jejich střelecká muška byla vychýlená a několik výborných zákroků předvedl A.Bečica v brance. Bezbrankový stav, který by byl v tomto složení určitě úspěchem, jsme drželi do závěrečných minut. Navíc jsme mohli rozhodnout, ale střelu J.Sadílka zastavila tyč. Hosté si v posledních 3 minutách zápasu dvěma pěknými akcemi zajistili vítězství, s ohledem na vývoj zápasu zřejmě zasloužené. Našim ale patří velký dík za bojovnost a nasazení.